Poniżej zamieszczam najczęstsze pytania odnośnie fotografii ślubnej, jeżeli macie pytanie odnośnie fotografii rodzinnej, zapraszam tutaj

Jak wygląda fotoreportaż? 

 

Od przygotowań poprzez ceremonię zaślubin po zabawę weselną.  Otrzymujecie minimum 350 -500 zdjęć mojej autorskiej obróbki. Podczas wesela wykonuję również krótki plener.

 

 

P r z y g o t o w a n i a

D e t a l e

Jeżeli towarzyszę w przygotowaniach, proszę Pannę Młodą o zebranie wszystkich elementów typu welon/wianek/buty/bukiet/biżuteria o zebranie ich w jednym miejscu. To detale tworzą klimat na zdjęcia, nadają im osobisty charakter. 

Z d j ę c i a  R o d z i n n e

Przygotowania to moment, gdzie mam odrobinę czasu na wykonanie wspólnych fotografii z towarzyszącą Wam rodziną. Jednak najbardziej lubimy wyłapywać niepozowane momenty, ciekawe sytuacje. Nie obawiajcie się jeżeli czasem zrobimy niezapowiedziane zdjęcia. Zazwyczaj takie fotografie z zaskoczenia oddają atmosferę i autentyczność sytuacji.

F i r s t   l o o k

Jest to moment, w którym Para Młoda widzi się po raz pierwszy. Tak jak nigdy nie chcemy Was ustawiać czy aranżować sytuacji, tak tutaj organizujemy ,,randkę w ciemno''. Chodzi o to, aby złapać Wasze emocje, gdy widzicie swoją drugą połówkę na kilka chwil przed zaślubinami. Chcemy aby ten moment był tylko dla Was i nikt Wam nie przeszkadzał. Emocje wtedy są nie do opisania.

B ł o g o s ł a w i e ń s t w o

To od Was zależy decyzja czy mamy Wam towarzyszyć czy nie. Czasami Para Młoda chce pozostać sam na sam z rodziną​ w tak ważnym momencie.

W e s e l e

W trakcie wesela zabieramy Was na około 15-20 minut pleneru ślubnego. Szukamy kawałka zieleni obok sali weselnej. Jest to również taki moment, w którym złapiecie chwilę oddechu i nacieszycie się sobą. Bez obawy, że goście się obrażą

Pracujemy do godziny 00.00. Prosimy, aby wszystkie atrakcje typu tort czy oczepiny były zorganizowane do tej godziny. 

W zależności od potrzeby organizujemy zdjęcie grupowe, po którym każdy z gości może podejść i wykonać sobie fotografię z Parą Młodą.

I n n e 

W jakiej formie otrzymujemy zdjęcia?

Zdjęcia ślubne oddaję wstępnie w formie elektronicznej, ostatecznie otrzymujecie pendrive i odbitki . Za dodatkową opłatą otrzymujecie zamawiam fotoksiążkę - Ostatnio zachwyciły mnie fotoalbumy z Crystal Albums z lnianymi okładkami lub z eko skóry.  Odbitki, które zamawiam, są wykonane na papierze jedwabistym - ma on piękną strukturę.

Sesja narzeczeńska

Jest to doskonała okazja aby wstępnie zapoznać się z nami i zobaczyć jak wygląda współpraca. Sesja narzeczeńska to dobry pomysł, ze względu na to, że zdjęcia można wykorzystać później do zaproszeń ślubnych czy dekoracji sali.

Sesja plenerowa w innym dniu

 

Jeżeli chcecie piękne zdjęcia w jakimś wybranym przez Was szczególnym miejscu, jest taka możliwość. Możemy jechać w góry albo nad morze. Albo gdziekolwiek indziej. Gdzie tylko zechcecie.

Ostatnio na Instagramie

by Marta Korko 2019
Konin, Kalisz, Poznań