Ostatnio na Instagramie

by Marta Korko 2019
Konin, Kalisz, Poznań

Fotografia Slubna

Poniżej zamieszczam najczęstsze pytania odnośnie fotografii ślubnej, jeżeli macie pytanie odnośnie fotografii rodzinnej, zapraszam tutaj

Jak wygląda fotoreportaż? 

Od przygotowań poprzez ceremonię zaślubin po zabawę weselną. Zazwyczaj pracujemy w dwójkę. Macie wtedy możliwość otrzymać fotoreportaż z dwóch perspektyw, dodatkowy fotograf ma więcej czasu na wyłapanie ,,smaczków'' z całego ślubu. Otrzymujecie około 600 zdjęć mojej autorskiej obróbki. Podczas wesela wykonujemy również krótki plener.

 

 

Przygotowania

 

 

 

Detale

Jeżeli towarzyszę w przygotowaniach, proszę Pannę Młodą o zebranie wszystkich elementów typu welon/wianek/buty/bukiet/biżuteria o zebranie ich w jednym miejscu. To detale tworzą klimat na zdjęcia, nadają im osobisty charakter. 

Zdjęcia Rodzinne

Przygotowania to moment, gdzie mam odrobinę czasu na wykonanie wspólnych fotografii z towarzyszącą Wam rodziną. Jednak najbardziej lubimy wyłapywać niepozowane momenty, ciekawe sytuacje. Nie obawiajcie się jeżeli czasem zrobimy niezapowiedziane zdjęcia. Zazwyczaj takie fotografie z zaskoczenia oddają atmosferę i autentyczność sytuacji.

First look

Jest to moment, w którym Para Młoda widzi się po raz pierwszy. Tak jak nigdy nie chcemy Was ustawiać czy aranżować sytuacji, tak tutaj organizujemy ,,randkę w ciemno''. Chodzi o to, aby złapać Wasze emocje, gdy widzicie swoją drugą połówkę na kilka chwil przed zaślubinami. Chcemy aby ten moment był tylko dla Was i nikt Wam nie przeszkadzał. Emocje wtedy są nie do opisania.

Błogosławieństwo

To od Was zależy decyzja czy mamy Wam towarzyszyć czy nie. Czasami Para Młoda chce pozostać sam na sam z rodziną​ w tak ważnym momencie.

Wesele

W trakcie wesela zabieramy Was na około 15-20 minut pleneru ślubnego. Szukamy kawałka zieleni obok sali weselnej. Jest to również taki moment, w którym złapiecie chwilę oddechu i nacieszycie się sobą. Bez obawy, że goście się obrażą

Pracujemy do godziny 00.00. Prosimy, aby wszystkie atrakcje typu tort czy oczepiny były zorganizowane do tej godziny. 

W zależności od potrzeby organizujemy zdjęcie grupowe, po którym każdy z gości może podejść i wykonać sobie fotografię z Parą Młodą.

 

W jakiej formie otrzymujemy zdjęcia?

Zdjęcia ślubne oddaję wstępnie w formie elektronicznej, ostatecznie otrzymujecie 3 płyty DVD . Za dodatkową opłatą otrzymujecie pendrive w pięknym opakowaniu i zamawiam fotoksiążkę - Ostatnio zachwyciły mnie fotoalbumy z Crystal Albums z lnianymi okładkami lub z eko skóry. Jest możliwość zamówienia odbitek na papierze jedwabistym- ma on piękną strukturę i zdjęcia są nieco sztywniejsze.

Sesja narzeczeńska

Jest to doskonała okazja aby wstępnie zapoznać się z nami i zobaczyć jak wygląda współpraca. Sesja narzeczeńska to dobry pomysł, ze względu na to, że zdjęcia można wykorzystać później do zaproszeń ślubnych czy dekoracji sali.

Sesja plenerowa w innym dniu

 

Jeżeli chcecie piękne zdjęcia w jakimś wybranym przez Was szczególnym miejscu, jest taka możliwość. Możemy jechać w góry albo nad morze. Albo gdziekolwiek indziej. Gdzie tylko zechcecie.