1/1

Fotografia rodzinna

Jak wybrać miejsce na sesję?

Miejsce sesji wybieramy tam, gdzie czujecie się najlepiej. To powinno być miejsce związane z Wami, gdzie czujecie się swobodnie bądź macie miłe wspomnienia. Może to być również sesja w Waszym domu czyli tam, gdzie czujecie się najbezpieczniej.  

 

Jeżeli nie macie pomysłu, zapraszam do Lawendowego Domku. Jest tam miejsce aby wykonać kadry w samym Domku lub w jego okolicy. Są tam łąki, gdzie możemy spokojnie pospacerować. Nie musimy się spieszyć. Wasze dzieci mogą się tam swobodnie bawić a my możemy wypić wspólną kawę. 

Czy wykonujesz fotografię noworodkową?

Sesje z maluszkiem mogę zrobić Wam w domowym zaciszu. Pokazać Waszą relację z Maleństwem, to jak je tulicie czy usypiacie. Warto uwiecznić takie ulotne momenty. 

 

Sesje brzuszkowe? 

Również wykonuję. Przygotowuję piękne dekoracje na dworze przy Lawendowym Domku. Oczywiście może to być dowolne miejsce w plenerze wybrane przez Was.

Chcielibyśmy zakupić sesję zdjęciową wykonaną przez Ciebie jako prezent. Czy można zakupić voucher?

Jest taka możliwość. Otrzymujecie imienny voucher, który można podarować bliskim. Są na nim moje dane kontaktowe i obdarowana osoba może ustalić ze mną termin zdjęć. Voucher jest ważny przez rok.

 

Czy wykonujesz reportaże z Chrztu i Komunii ?

Takie uroczystości rodzinne są wyjątkowe w życiu każdej rodziny. Uwieczniam je na zdjęciach. Reportaż z uroczystości razem z mini sesją zdjęciową i zdjęciami z rodziną tego samego dnia trwa około 4 godzin.  Jest również możliwość wykonania mini sesji plenerowej innego dnia.

Lawendowy Domek

Lawendowy Domek jest moją pracownią na wsi, którą powolutku remontuję. Jest to ponad stuletni domek po mojej babci, wraz z ogrodem, lasem, łąkami i stawem. Idealne miejsce do plenerów jak i sesji zdjęciowych w środku. W domku jest nietypowa sceneria wraz ze starymi meblami własnoręcznie odnowionymi przeze mnie i kominkiem. Domek znajduje się w miejscowości Skarżyn - Kolonia  (powiat turecki).

Zapraszam na sesje zdjęciowe w sielskim stylu. Możemy wybrać się na swobodny spacer, wypić kawę. W międzyczasie będę robić zdjęcia. Chciałabym, aby ten czas w którym będziemy robić zdjęcia był dla Was formą zabawy i miłej odskoczni.

Pierwsze sesje zaczęłam tam robić w grudniu 2018 roku. W planach jest założenie lawendowego pola oraz kwietnych łąk.

 

Lawendowy Domek (421).JPG

Galeria prac

Malwina (63).jpg
66366323_2348046175282093_39515295047147
60233630_2257650870988291_23518841395038