Mini sesje świąteczne w Lawendowym Domku 

Cena sesji: 250 zł

Dodatkowe ujęcie: 20 zł

Miejsce: Skarżyn Kolonia 2

Czas sesji: Łącznie godzina, czas zdjęć 30-45 min

Płatność regulujemy w dniu sesji gotówką, dodatkowe opłaty przelewem. 

Odbiór odbitek oraz płyt 19.01.2019 Skarżyn Kolonia. 

Dodatkowe informacje:

  • Jedna sesja przeznaczona jest dla jednej rodziny: Rodzice + dzieci. Jeżeli chcecie, aby uczestniczyli w sesji również dziadkowie, kuzynostwo lub inne osoby należy zamówić drugą sesję za osobną opłatą  (godzina po godzinie).

  • W mini sesjach świątecznych mogą wziąć również udział niemowlęta (dzieci niesiedzące samodzielnie), które pozują na rączkach u rodziców.

  • Wybierając godzinę sesji, pamiętajcie o trybie dnia Waszego dziecka. Na sesję przyprowadzamy dzieci wyspane i najedzone 🙂 natomiast Rodzice, przychodzą w dobrym humorze i z dużą dawką cierpliwości i wyrozumiałości do swoich pociech 🙂

  • Bardzo ważne: na sesję przychodzimy punktualnie – spóźnienia skutkują skróceniem czasu sesji. Na sesję przychodzimy max 5 minut przed czasem (również nie przychodzimy z dużym zapasem czasu, aby nie przeszkadzać Rodzinie umówionej przez Wami, która będzie w trakcie pozowania).

  • Jeśli chodzi o ubiór to we własnym zakresie zadbajcie, aby całą rodzinę dopasować kolorystycznie tzn. unikamy ubrań z postaciami z bajki, mocno wzorzystych lub z wielkimi napisami. Ubrania muszą być idealnie wyprasowane oraz ubrane dopiero na miejscu chwilę przed sesją (nie ma opcji „prasuj” w Photoshopie). Podczas sesji wszyscy pozują na boso (bez skarpet) lub w ozdobnych, grubych, wełnianych świątecznych skarpetach jeżeli takie posiadacie.

  • Panie przychodzą już w makijażu, nie będzie czasu umalować się w czasie sesji. Proszę o wykonanie makijażu bez rozświetlaczy.

  • Zabierzcie ze sobą koniecznie picie i jedzenie dla dzieci oraz dla maluszków pieluszkowych pampersy, ulubioną zabawkę lub piosenkę (bajkę na telefonie).

  • Pamiętajcie, bierzecie odpowiedzialność za ewentualne uszkodzenia sprzętu lub stylizacji, dlatego prosimy o pilnowanie i zwracanie uwagi swoim pociechom.

  • Podczas pobytu w studio prosimy o nie wykonywanie zdjęć/filmików aparatami oraz telefonami.

Po sesji (do 3-5 dni) otrzymujecie galerię ze zdjęciami z całej sesji (nieobrobione) – sami decydujecie ile zdjęć zamawiacie. Pamiętajcie, są to zdjęcia nieobrobione, nie udostępniamy ich nigdzie dalej.

Zdjęcia już finalnie obrobione – wysyłam Wam link na maila luba na Facebooku.

W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu 🙂

Do zobaczenia!

Ostatnio na Instagramie

by Marta Korko 2019
Konin, Kalisz, Poznań