sesje wielkanocne

Cena sesji:

 

200 zł za 15 ujęć w galerii internetowej czas trwania sesji 30 min

Dodatkowe ujęcie: 20 zł

Miejsce: skarżyn kolonia 2

62 - 709 malanów

Płatność regulujemy w dniu sesji gotówką, dodatkowe opłaty przelewem. 

Odbiór odbitek osobiście lub wysyłka pocztą za dodatkową opłatą 10 złotych 

Dodatkowe informacje:

  • Jedna sesja przeznaczona jest dla jednej rodziny: Rodzice + dzieci. Jest to sesja głównie dziecięca, kilka ujęć z rodzicami.

  • Bardzo ważne: na sesję przychodzimy punktualnie – spóźnienia skutkują skróceniem czasu sesji. Na sesję przychodzimy max 5 minut przed czasem (również nie przychodzimy z dużym zapasem czasu, aby nie przeszkadzać Rodzinie umówionej przez Wami, która będzie w trakcie pozowania).

  • Jeśli chodzi o ubiór to we własnym zakresie zadbajcie, aby całą rodzinę dopasować kolorystycznie tzn. unikamy ubrań z postaciami z bajki, mocno wzorzystych lub z wielkimi napisami. Ubrania muszą być idealnie wyprasowane oraz ubrane dopiero na miejscu chwilę przed sesją (nie ma opcji „prasuj” w Photoshopie). Podczas sesji wszyscy pozują na boso (bez skarpet) lub w ozdobnych, grubych, wełnianych  skarpetach jeżeli takie posiadacie.

      sesje robione są w sielskim stylu, dlatego warto nawiązać stylistyką do dawnych czasów, pastelowe kolory lub kolory        ziemi (brąz, rudości, len), biel. rodzice mogą mieć koszule w jednolitym kolorze, mama moze zalozyc sukienkę, nie zakladamy t-shirtów z napisami

tutaj kilka inspiracji:

Bez tytułu7.png
Bez tytułu8.png
Bez tytułu6.png
Bez tytułu3.png
Bez tytułu4.png
Bez tytułu5.png
Bez tytułu2.png
  • Panie przychodzą już w makijażu, nie będzie czasu umalować się w czasie sesji. Proszę o wykonanie makijażu bez rozświetlaczy.

  • Zabierzcie ze sobą koniecznie picie i jedzenie dla dzieci oraz dla maluszków pieluszkowych pampersy, ulubioną zabawkę lub piosenkę (bajkę na telefonie).

Po sesji (do 3-5 dni) otrzymujecie galerię ze zdjęciami z całej sesji (nieobrobione) – sami decydujecie ile zdjęć zamawiacie. Pamiętajcie, są to zdjęcia nieobrobione, nie udostępniamy ich nigdzie dalej.

Zdjęcia już finalnie obrobione – wysyłam Wam link na maila luba na Facebooku.

W przypadku pytań, zapraszam do kontaktu 🙂

Do zobaczenia!